Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło 9 czerwca na przejeździe kolejowo-drogowym pomiędzy stacjami Gorzów Wielkopolski i Gorzów Wielkopolski Zieleniec. Kierowca samochodu osobowego wjechał na przejazd bezpośrednio przed nadjeżdżający pociąg POLREGIO. Od zderzenia pojazdu ze składem dzieliło zaledwie kilka metrów. Jak informuje przewoźnik, kierujący białym kombi znalazł się na torach tuż przed nadjeżdżającym pociągiem przewożącym kilkudziesięciu pasażerów.
O włos od tragedii na przejeździe. POLREGIO publikuje nagranie
kolejowyportal.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: pr_przejazd
Powiązane
Roxie w błękitach
1 godzina temu
Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Sienkiewicza w Szczytnej
1 godzina temu
Pijany kierowca hulajnogi elektrycznej odpowie przed sądem
1 godzina temu
Tragedia w Dąbiu Kujawskim. Nie żyje matka i jej córka
1 godzina temu
Polecane
Afrykański żar wkracza do Polski. IMGW już wydaje alerty
33 minut temu
Trwa akcja „Jednoślad". Wzmożone kontrole na drogach
59 minut temu












