Jadący hulajnogą elektryczną mężczyzna wydmuchał niemal dwa promile. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Sandomierscy policjanci zatrzymali kierowcę hulajnogi we wtorek (23 czerwca). Ich uwagę zwróciła niebezpieczna jazda, wskazująca, iż może on być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna jechał wężykiem, a ponadto, przemieszczał się drogą wojewódzką w miejscowości Świniary Nowe, mimo iż powinien był poruszać się chodnikiem. Na niestabilność jego jazdy wpływał także fakt, iż przewoził ciężki worek, o wadze ok 10 kilogramów.
Asp. Iwona Paluch, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu informuje, iż po zatrzymaniu mężczyzny potwierdziły się przypuszczenia mundurowych co do stanu jego trzeźwości. Miał w swoim organizmie niemal 2 promile alkoholu.
Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 34-letni mieszkaniec gminy Łoniów. Policjanci skierowali tę sprawę do rozpatrzenia przez Sąd Rejonowy w Sandomierzu.





![Wypadek motocyklisty niedaleko Ostrołęki. Na jaw wyszła jego przeszłość [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/czarnia_wypadek.png)








![Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/a1-wypadek-1.jpg)

