Trzeci album Roxie zatytułowany „Błękit” to zdecydowanie najbardziej dojrzały i osobisty projekt w jej dotychczasowej karierze. Wydawnictwo, promowane singlami „Błękit”, „Na szeroką wodę” czy “Chciałam Ciebie więcej” w duecie z Whitem 2115, ukazuje artystkę w nowym, najbardziej autentycznym jak do tej pory wydaniu. Roxie stawia na szczerość emocji i teksty opowiadające o relacjach – nie tylko miłosnych, ale również międzyludzkich i duchowych.

Pod względem muzycznym album stanowi powrót do melodyjnych, żywych brzmień charakterystycznych dla artystki. „Błękit” eksponuje także imponującą skalę możliwości wokalnych Roxie – od subtelnych, delikatnych partii po pełne emocji, mocne ballady. Po dotychczasowych zapowiedziach album ma szansę stać się jednym z ważniejszych popowych wydawnictw ostatnich lat w Polsce.
Ta treść zewnętrzna jest zablokowana do czasu wyrażenia zgody na marketingowe cookies i treści zewnętrzne.



![Wypadek motocyklisty niedaleko Ostrołęki. Na jaw wyszła jego przeszłość [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/czarnia_wypadek.png)








![Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/a1-wypadek-1.jpg)

