Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę rano w Kiczycach. W zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem ucierpiał 43-letni motocyklista. Mężczyzna trafił do szpitala na szczegółowe badania. Ostatecznie okazało się, iż odniesione obrażenia nie są poważne, a sprawa zakończyła się mandatem dla kierującej samochodem.
Incydent wydarzył się 24 czerwca ok. godz. 8.50 na ul. Ochabskiej. Jak ustalili policjanci, 20-letnia kierująca Seatem, pokonując prawoskrętny łuk drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z motocyklem marki Honda, którym kierował 43-letni mężczyzna.
Motocyklista został przewieziony do szpitala, a policjanci prowadzili na miejscu czynności pod kątem wypadku drogowego. „Funkcjonariusze zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów. Badanie wykazało, iż zarówno kierująca seatem, jak i motocyklista byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia” – informują służby prasowe Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Po uzyskaniu wyników szczegółowych badań okazało się, iż obrażenia odniesione przez 43-latka nie zagrażają jego zdrowiu. W związku z tym policjanci zakończyli postępowanie mandatem dla kierującej samochodem.













