Miał 2,5 promila i jechał Astonem. Rozbił trzy auta, wszystko nagrała kamera
Zdjęcie: Srebrny Aston Martin Vantage jedzie szybko po krętej drodze, w rogu powiększenie korka na miejskiej ulicy.
Pijany kierowca Aston Martina w kilka sekund doprowadził do serii kolizji na jednej z ulic Szczecina. Nagranie z kamer samochodowych gwałtownie rozeszło się po mediach społecznościowych, pokazując jak luksusowe auto uderza w kolejne zaparkowane pojazdy.














