Proces księdza w Lublinie. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu. "Wyjechałem, droga była pusta"

kobieta.onet.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Ksiądz z Lublina przed sądem za jazdę po alkoholu w Wielki Piątek (zdj. ilustracyjne)


Przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie rozpoczął się proces księdza Konrada Ż., który został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w nocy z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek. Duchowny miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a do kontroli doszło, gdy jechał do restauracji po jedzenie. 41-letni kapłan przyznał się do winy i wyraził skruchę.
Idź do oryginalnego materiału