Miał sześć zakazów i znów prowadził, pijany. Minister chce zmian
Zdjęcie: /KPP w Otwocku /Policja
Półtora promila alkoholu, zatrzymane prawo jazdy i aż sześć dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów miał kierowca, zatrzymany przez policję w podwarszawskiej Kołbieli. Na wniosek prokuratury otwocki sąd nakazał aresztowanie 43-latka.













