Miał sześć zakazów i znów prowadził, pijany. Minister chce zmian

rmf24.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: /KPP w Otwocku /Policja


​Półtora promila alkoholu, zatrzymane prawo jazdy i aż sześć dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów miał kierowca, zatrzymany przez policję w podwarszawskiej Kołbieli. Na wniosek prokuratury otwocki sąd nakazał aresztowanie 43-latka.
Idź do oryginalnego materiału