Na skrzyżowaniu ulic Olchowej i Raciborskiej w Gorzycach zderzyły się dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek (21.06), krótko po godzinie 9:00. W akcji uczestniczyły wszystkie służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
W wyniku zderzenia ranne zostały trzy osoby. Stan jednego z poszkodowanych był na tyle poważny, iż konieczny okazał się transport śmigłowcem do szpitala. Jak informuje policja, wstępną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.












