Zakończono prace w rejonie węzła Toruń Południe - Aktualności

tcz.pl 2 godzin temu
W sobotę 27 czerwca 2026r. nastąpiło otwarcie odcinka w km 144+312 do km 151+900 w rejonie węzła Toruń Południe. Od godzin porannych ruch odbywa się dwoma pasami w każdym kierunku. MOP Nowa Wieś kierunek Gdańsk pozostaje zamknięty jego otwarcie zaplanowano na początek lipca.
Idź do oryginalnego materiału