Karambol pod Ostrołęką. Na krajówce zderzyły się cztery samochody osobowe (zdjęcia)

moja-ostroleka.pl 3 godzin temu
Na drodze krajowej w Zabrodziu pod Ostrołęką zderzyły się cztery samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało, a służby ustalają okoliczności zdarzenia.
Idź do oryginalnego materiału