Bytom. Karetka na sygnale zderzyła się z dwoma autami

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
W Bytomiu karetka jadąca na sygnale zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi na ul. Chorzowskiej. Cztery osoby zostały ranne, a jezdnia w kierunku Chorzowa była zablokowana przez ponad trzy godziny.
Idź do oryginalnego materiału