Tragedia podczas interwencji w Kołobrzegu. 35-latek zmarł po policyjnej akcji
Zdjęcie: Polska policja (zdj. ilustracyjne)
Nocna interwencja policji w Kołobrzegu zakończyła się śmiercią 35-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze zostali wezwani do agresywnej osoby, która według zgłoszenia miała być pod wpływem środków psychotropowych i alkoholu. Pomimo długotrwałej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować — informuje TVP Info.





![[FOTO] Ekstremalny poziom głupoty. Odpalali auto na kable, na lewym pasie S-1!](https://img.bielskiedrogi.pl/2026/06/whatsapp_image_2026_06_26_at_12_27_26_8fd0.jpeg)




