[FOTO] Ekstremalny poziom głupoty. Odpalali auto na kable, na lewym pasie S-1!

bielskiedrogi.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: WhatsApp Image 2026 06 26 at 12.27.26


W piątek, 26 czerwca około godziny 12.30 patrol bielskiej drogówki interweniował na trasie S-1 między węzłami Lipnik i Mikuszowice (droga w stronę Żywca). Na skrajni lewego pasa zatrzymał się samochód marki Volkswagen Caddy, który uległ awarii. Ta historia mogła...
Idź do oryginalnego materiału