Samochód wpadł do rowu na obwodnicy Inowrocławia
ino.online 1 dzień temu
Zdjęcie: | fot. MP
KRÓTKO | W czwartek około godziny 22 na obwodnicy miasta na wysokości Jacewa samochód osobowy jadący w kierunku Poznania wpadł do rowu. Ze wstępnych informacji wynika, iż jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych.
Powiązane
Gaśniczy Kerax trafił do ochotników z Częstochowy
4 godzin temu
Kolizja dwóch samochodów w Klęczanach
5 godzin temu
Polecane
To praktycznie nie występuje. Alert RCB dla całej Polski
26 minut temu














