Rowerzystka nie chciała się zderzyć z kierującym hulajnogą w Tychach. Trafiła do szpitala

tychy24.net 3 godzin temu

Rowerzystka nie chciała się zderzyć z kierującym hulajnogą w Tychach. Trafiła do szpitala z urazami głowy i ręki. Do zdarzenia doszło na ulicy Edukacji.

„Kierujący hulajnogą elektryczną 35-letni mieszkaniec Tychów zjeżdżając na ścieżkę dla rowerów najechał na krawężnik i utracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego jadąca w przeciwnym kierunku na rowerze 42-letnia mieszkanka Tychów chcąc uniknąć zderzenia skręciła dynamicznie i wywróciła się doznając obrażeń w postaci urazu głowy oraz lewej kończyny górnej” – przekazał Macin Gącik z tyskiej policji.

Kobietę przewieziono do szpitala Megrez. Postępowania w sprawie prowadzi tyska policja.

(am)

Idź do oryginalnego materiału