Tragiczny wypadek na opolskim odcinku A4. Jedna osoba nie żyje

remiza.com.pl 1 dzień temu

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na autostradzie A4 w województwie opolskim.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną trzecią w nocy na 219 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia.

Policjanci wstępnie ustalili, iż kierujący lawetą uderzył w tył samochodu obsługi autostrady, który stał na poboczu. W wyniku uderzenia bus zapalił się, a laweta wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

W wypadku zginął 29-letni pracownik obsługi autostrady. Trzy osoby, w tym kierowca lawety, zostały przewiezione do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Foto. KW PSP Opole

Idź do oryginalnego materiału