Rekordziści bez wstydu. Pijany rajd przez Podlasie zakończony w policyjnych celach!

ddb24.pl 3 godzin temu
To był czarny tydzień na podlaskich drogach. Policyjne kroniki zalała fala skrajnej nieodpowiedzialności. W Boćkach, Łomży, Zambrowie, Suwałkach i Hajnówce mundurowi eliminowali z ruchu kierowców, którzy w organizmach mieli od 2 do blisko 3 promili alkoholu. Rekordziści jechali „po dokładkę” do sklepu lub na zakupy, ignorując sądowe zakazy. Przyjechali Oplem po alkohol, zatrzymał ich świadek

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w Boćkach (powiat bielski). Przypadkowy świadek zauważył Opla, którego kierowca wjechał na chodnik. Z auta wysiadło dwóch mężczyzn ledwo trzymających się na nogach i bez żenady pomaszerowało do sklepu. Jak się okazało – po kolejną porcję alkoholu. Gdy próbowali odjechać, świadek zablokował im drogę i wezwał patrol. Alkomat wykazał u 69-letniego kierowcy blisko 3 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Boćki natychmiast stracił prawo jazdy, a za kratkami może spędzić choćby 3 lata.

Słaniała się na nogach i bełkotała, iż nie prowadziła

Równie bezmyślnie zachowała się 37-latka z gminy Łomża. Świadek zauważył, jak w Konarzycach pije alkohol, po czym wsiada do Opla i rusza w stronę miasta. Policjanci z łomżyńskiej drogówki namierzyli auto na jednej z ulic. Przy samochodzie zastała właścicielkę, która słaniała się na nogach. Badanie wykazało p
Idź do oryginalnego materiału