Po poważnym wypadku na skrzyżowaniu ulic Igołomskiej, Brzeskiej i Kościelnickiej kierowcy nie mogą w tej chwili wyjechać z Krakowa w kierunku wschodnim. Jedna osoba została poszkodowana, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.
Doszło tutaj do poważnego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych informacji wynika, iż kierowca pojazdu osobowego wymusił pierwszeństwo na kierowcy ciężarówki, który wjechał w sygnalizację świetlną.
Służby zapowiadają, iż utrudnienia w tym rejonie mogą jeszcze potrwać kilka godzin. Kierowcy powinni kierować się na trasy objazdowe.
Te artykuły mogą Cię zainteresować:
Duże zmiany na lotnisku w Balicach. Pojawiły się nowe stanowiska odprawy granicznej
Kontrole w krakowskiej komunikacji miejskiej. Poszukiwany mężczyzna w rękach policji
Parada historycznych tramwajów przejedzie przez Kraków. Znamy trasę wyjątkowego przejazdu














