Kobieta wjechała na środek skrzyżowania i zderzyła się z "elką". Groźny wypadek w Piotrkowie

trybunalski.pl 2 godzin temu

Wypadek na skrzyżowaniu w Piotrkowie

W poniedziałek, 22 czerwca na skrzyżowaniu Al. Kopernika i Al. 3-Maja w Piotrkowie doszlo do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

https://trybunalski.pl/wiadomosci/na-sygnale/kraksa-czterech-pojazdow-pod-piotrkowem-sa-utrudnienia/wAhLIUUAeAWLUtYtNHsv

– 54-letnia kierująca w wyniku zasłabnięcia wjechała na środek skrzyżowania nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdowi nauki jazdy - mówi piotrkowska policja.

Kobieta była trzeźwa. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i ratownicy medyczni.

Kierowcy musieli liczyć się z tymczasowymi utrudnieniami. To kolejne groźne zdarzenie w naszym regionie tego samego dnia.

https://trybunalski.pl/wiadomosci/na-sygnale/wypadek-na-dk91-w-piotrkowie/L0nlAeNeOK2Q9OA0WWfP
Idź do oryginalnego materiału