Pechowy sobotni poranek dla kierowców w Tychach

tychy24.net 8 godzin temu

Pechowy sobotni poranek dla kierowców w Tychach . Dzisiaj, tj. 27 czerwca około godziny 7.30 na skrzyżowaniu ul. Cienistej, al. Bielskiej i al. Niepodległości w Tychach doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów: Opla i Volvo.

Na miejsce wezwano policjantów ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Tychach. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Z ustaleń policjantów oraz relacji uczestników wynika, iż sprawcą zdarzenia był kierowca Opla. Mężczyzna jechał ul. Cienistą i wjechał na skrzyżowanie przy zielonej strzałce warunkowej, mimo iż na sygnalizatorze było czerwone światło. Następnie uderzył w bok Volvo jadącego al. Bielską w kierunku browaru.

Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

O zdarzeniu pierwszy informował portal 112Tychy.pl.

Idź do oryginalnego materiału