Nocne zderzenie z łosiem

4lomza.pl 6 godzin temu

W nocy na obwodnicy Łomży doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Idź do oryginalnego materiału