Do potrącenia pieszego doszło krótko po południu na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Pod kołami samochodu znalazł się 37-letni mężczyzna, który przechodził przez przejście dla pieszych. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Wypadek miał miejsce krótko po godz. 12.00. Jako pierwsi pomocy poszkodowanemu udzielili świadkowie . Chwilę później na miejsce dotarły służby ratunkowe, w tym zespół ratownictwa medycznego i policja.
Jak przekazał nam podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, mężczyzna został potrącony przez 65-letnią kierującą samochodem osobowym.
– Jest to droga posiadająca dwa pasy ruchu w każdym kierunku. Pierwszy z pojazdów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, natomiast kierująca jadąca drugim pasem nie zatrzymała się i potrąciła pieszego znajdującego się na przejściu – przekazał naszej redakcji oficer prasowy bielskiej policji.
Policjanci zatrzymali 65-letniej kobiecie prawo jazdy. Z pierwszych informacji wynika, iż stan rannego 37-latka jest poważny. Mężczyzna doznał obrażeń wielonarządowych oraz urazu mózgowo-czaszkowego. Tego rodzaju obrażenia mogą skutkować długotrwałymi konsekwencjami zdrowotnymi.



![Pijany rajd nastolatków pod Lublinem. 16-latek bez prawa jazdy rozbił się na drzewie i dachował [ZDJĘCIA]](https://cdn.spottedlublin.pl/media/2026/06/wypadek_forda_dys_1-acf0b3fe121c.jpg)







![Tak powstaje S19. GDDKiA chwali się postępem prac [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-tak-powstaje-s19-gddkia-chwali-sie-postepem-prac-galeria-zdjec-1782382680.jpg)