Zderzenie osobówki z jednośladem w Radzyniu Podlaskim. 17-latek w szpitalu [ZDJĘCIA]

slowopodlasia.pl 3 godzin temu
Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca, tuż przed godziną 18:00. Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, iż 31-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego, która kierowała Skodą Kamiq, wykonywała manewr skrętu w lewo. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka jednośladowi. Motorowerem marki Aprilia podróżował 17-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat.Wskutek uderzenia nastolatek doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Policjanci przebadali uczestników wypadku alkomatem – zarówno kierująca Skodą, jak i nastolatek byli trzeźwi.Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do odtworzenia dokładnego przebiegu wypadku. Szczegółowe okoliczności zderzenia wykaże dalsze postępowanie prowadzone przez radzyńską komendę.CZYTAJ TEŻ:
Idź do oryginalnego materiału