Niedawno odebrał prawo jazdy. Wpadł przez to nagranie

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
Tylko pięć miesięcy cieszył się z prawa jazdy. Pewnego dnia jego niebezpiecznie zachowanie na drodze zostało zarejestrowane przez kamerkę samochodową. Nagranie trafiło na policję i służby dotarły do właściciela pojazdu. Okazał się nim 19-latek, który w efekcie stracił prawo jazdy po serii niebezpiecznych wykroczeń zarejestrowanych w Radzyniu Podlaskim.
Idź do oryginalnego materiału