Kolizja na DK-46: Mazda w rowie po zderzeniu z Audi

miejska.tv 4 godzin temu

W poniedziałkowy poranek, 22 czerwca, na drodze krajowej DK46 w gminie Pawonków doszło do kolizji drogowej, która mogła zakończyć się tragicznie. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, ruch w tym miejscu odbywa się bez większych utrudnień.

Do incydentu doszło o godzinie 7:25, kiedy 24-letni kierowca Mazdy, mieszkaniec powiatu dobrodzieńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Audi, którym kierował 31-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego. W wyniku bocznego zderzenia, jeden z pojazdów wypadł z jezdni i znalazł się w przydrożnym rowie. Na miejscu gwałtownie pojawili się policjanci z lublinieckiej drogówki, którzy ustalili przebieg zdarzenia. Pomimo kolizji, ruch na drodze krajowej DK46 odbywa się bez większych zakłóceń. Policja przypomina o konieczności dostosowania prędkości do warunków jazdy oraz przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

red
źródło: KPP Lubliniec

Idź do oryginalnego materiału