Groźna kolizja dwóch aut. Samochód dachował i wpadł do rowu

infoprzasnysz.com 1 dzień temu

Groźnie wyglądająca kolizja dwóch samochodów osobowych zakończyła się dachowaniem jednego z pojazdów.

Do zdarzenia doszło w środę, 24 czerwca, w gminie Baranowo.

Mimo poważnych uszkodzeń aut nikt nie odniósł obrażeń.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło po godzinie 18.00.

Na miejsce skierowano strażaków, policjantów oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dachowanie po zderzeniu dwóch samochodów

Jak przekazali strażacy z OSP Baranowo, po przybyciu na miejsce zastali samochód osobowy po dachowaniu w przydrożnym rowie.

– W miejscowości Czarnotrzew usuwano skutki dachowania pojazdu osobowego. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która została wydobyta z pojazdu przed przybyciem służb. Szczęśliwie nie odniosła ona żadnych obrażeń – informują strażacy z OSP Baranowo.

Policja: przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa

Jak ustalili policjanci, do kolizji doszło na skrzyżowaniu dróg.

– 23-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, kierując Audi A4, nie zastosowała się do znaku A-7 „ustąp pierwszeństwa” i doprowadziła do zderzenia ze Skodą Karoq, którą kierował 76-letni mieszkaniec Olsztyna. Po zderzeniu Audi dachowało i zatrzymało się w przydrożnym rowie – informuje nadkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Mandat i punkty karne dla sprawczyni

Mimo groźnego wyglądu zdarzenia żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń wymagających hospitalizacji.

23-letnia kierująca Audi została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Na jej konto trafiło również 10 punktów karnych.

mat

Idź do oryginalnego materiału