Do dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach przedpołudniowych. Policjanci otrzymali pilne zgłoszenie o wypadku z udziałem nieletnich, którym pomocy na miejscu udzielała już załoga karetki pogotowia. Jak ustalili mundurowi, 14-latka i jej 15-letnia koleżanka postanowiły pojeździć na hulajnodze elektrycznej, którą pożyczyły od znajomego rówieśnika. Nastolatki nie tylko podróżowały we dwie, ale żadna z nich nie miała na głowie kasku ochronnego.
Straciła panowanie nad kierownicą. Obie trafiły do szpitala
Jednośladem kierowała młodsza, 14-letnia dziewczyna. W pewnym momencie nastolatka straciła panowanie nad rozpędzonym pojazdem, co doprowadziło do gwałtownego wywrócenia się hulajnogi. Upadek na twarde podłoże okazał się na tyle bolesny i niebezpieczny, iż obie małoletnie poszkodowane z ogólnymi obrażeniami ciała musiały zostać natychmiast przetransportowane do uniwersyteck


![Zderzenie osobówki z jednośladem w Radzyniu Podlaskim. 17-latek w szpitalu [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-zderzenie-osobowki-z-jednosladem-w-radzyniu-podlaskim-17-latek-w-szpitalu-zdjecia-1782379871.jpg)


![[FOTO] Dramat na pasach. 37-letni mężczyzna w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu!](https://img.bielskiedrogi.pl/2026/06/wypadek_na_partyzantow_25_06_2026_c20a.jpeg)










