Dwie nastolatki na jednej hulajnodze. Rajd zakończony w szpitalu!

ddb24.pl 4 godzin temu
Kompletny brak wyobraźni i brawura doprowadziły do groźnego wypadku w rejonie stadionu miejskiego w Białymstoku. Dwie nastolatki, ignorując elementarne zasady bezpieczeństwa oraz przepisy ruchu drogowego, jechały wspólnie na jednej hulajnodze elektrycznej. Podróż zakończyła się fatalnym upadkiem i interwencją służb ratunkowych. Niebezpieczna zabawa na pożyczonym sprzęcie

Do dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach przedpołudniowych. Policjanci otrzymali pilne zgłoszenie o wypadku z udziałem nieletnich, którym pomocy na miejscu udzielała już załoga karetki pogotowia. Jak ustalili mundurowi, 14-latka i jej 15-letnia koleżanka postanowiły pojeździć na hulajnodze elektrycznej, którą pożyczyły od znajomego rówieśnika. Nastolatki nie tylko podróżowały we dwie, ale żadna z nich nie miała na głowie kasku ochronnego.

Straciła panowanie nad kierownicą. Obie trafiły do szpitala

Jednośladem kierowała młodsza, 14-letnia dziewczyna. W pewnym momencie nastolatka straciła panowanie nad rozpędzonym pojazdem, co doprowadziło do gwałtownego wywrócenia się hulajnogi. Upadek na twarde podłoże okazał się na tyle bolesny i niebezpieczny, iż obie małoletnie poszkodowane z ogólnymi obrażeniami ciała musiały zostać natychmiast przetransportowane do uniwersyteck
Idź do oryginalnego materiału