Auto uderzyło w drzewo, lądował śmigłowiec
ino.online 1 dzień temu
Zdjęcie: | fot. KP PSP w Mogilnie/OSP w Gębicach
Do groźnego wypadku doszło dziś około godz. 15.00 w podmogileńskich Bielicach. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.
Powiązane
Gaśniczy Kerax trafił do ochotników z Częstochowy
4 godzin temu
Kolizja dwóch samochodów w Klęczanach
5 godzin temu
Polecane
To praktycznie nie występuje. Alert RCB dla całej Polski
20 minut temu














