Auto uderzyło w drzewo, lądował śmigłowiec

ino.online 1 dzień temu
Zdjęcie: | fot. KP PSP w Mogilnie/OSP w Gębicach


Do groźnego wypadku doszło dziś około godz. 15.00 w podmogileńskich Bielicach. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.
Idź do oryginalnego materiału