Na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Poległych w Krzesławicach kompletnie pijany mężczyzna pobił przypadkową kobietę.
Według relacji kobiety, która zaraz po incydencie wbiegła zdenerwowana do budynku oddziału straży miejskiej prosząc o pomoc, gdy wysiadała z autobusu, zaatakował ją młody, agresywny mężczyzna. Uderzył ją dwukrotnie w twarz, po czym zaczął zaczepiać kolejne osoby.
– Strażnicy razem z poszkodowaną udali się w stronę przystanku. Kobieta natychmiast rozpoznała napastnika. przez cały czas był agresywny i zaczepiał przechodniów. W pewnym momencie zaczął szarpać starszego mężczyznę. Krzyczał by ten dał mu papierosa. Gdy starszy pan wyrwał mu się i zaczął uciekać w stronę parku „Zielony Jar”, strażnicy byli już przy agresorze. Został gwałtownie obezwładniony i doprowadzony do budynku straży – relacjonuje straż miejska.
Poszkodowanej kobiecie udzielono pierwszej pomocy i wezwano na miejsce patrol policji. Okazało się, iż 30-latek, mieszkaniec jednej małopolskich miejscowości, był pod wpływem alkoholu (ponad 3 promile).

![[FOTO] Groźna kraksa w Buczkowicach. Motocykl najechał na tył osobówki](https://img.bielskiedrogi.pl/2026/06/img_20260624_wa0056_4694.jpg)





![Tak zachowują się dobrzy sąsiedzi. Ich reakcja pozwoliła uratować 70-letniego mieszkańca [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/akcja_ratunkowa_centrum.png)






