Tesla wbiła się w dom. Śmiertelny wypadek badają śledczy. „Korzystałem z autopilota"

rp.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Foto: Sundry Photography / Adobe Stock


Samochód marki Tesla wjechał z dużą prędkością w dom w Teksasie. Kierowca miał korzystać z autopilota. W wyniku wypadku zginęła 76-letnia kobieta, która znajdowała się w budynku. Dochodzenie w sprawie wszczęła amerykańska Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA).
Idź do oryginalnego materiału