Tesla wbiła się w dom. Śmiertelny wypadek badają śledczy. „Korzystałem z autopilota"
Zdjęcie: Foto: Sundry Photography / Adobe Stock
Samochód marki Tesla wjechał z dużą prędkością w dom w Teksasie. Kierowca miał korzystać z autopilota. W wyniku wypadku zginęła 76-letnia kobieta, która znajdowała się w budynku. Dochodzenie w sprawie wszczęła amerykańska Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA).





![Tragedia w Warszawie. Rozbił się samolot. Są pierwsze informacja o ofiarach [WIDEO]](https://warszawawpigulce.pl/wp-content/uploads/2026/06/7eb86846-5c91-4ea5-93cb-1dd9fe88e805.webp)





