82-letni rowerzysta trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło wczoraj (25.06) przed południem na ulicy Rybnickiej w Raciborzu. Około godziny 11.30 zderzył się z samochodem osobowym.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 59-letni kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który znajdował się na przejeździe dla rowerów. Cyklista z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Mundurowi po raz kolejny apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdów dla rowerów i przypominają o obowiązku ustępowania pierwszeństwa rowerzystom znajdującym się na przejeździe.


![[FOTO] Ekstremalny poziom głupoty. Odpalali auto na kable, na lewym pasie S-1!](https://img.bielskiedrogi.pl/ib/a7fc134a106fe1619532faa2bc142f52/7/2026/06/whatsapp_image_2026_06_26_at_12_27_26_8fd0.jpeg)
![Wypadek na drodze krajowej numer 8. Przewrócony traktor blokuje trasę [ZDJĘCIA]](https://www.radiowroclaw.pl/img/articles/161824/52q5e86qeH.jpg)







