Przed godziną 17.30 na skrzyżowaniu ulic Bema i Czarnieckiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierująca renault wyjeżdżała z ulicy Czarnieckiego, gdzie znajduje się znak STOP.
Z relacji kobiety wynika, iż nie dostrzegła jadącego – jej zdaniem pewnie z dużą prędkością – volkswagena. Samochodem produkcji niemieckiej podróżowało trzech mężczyzn. Najstarszy z nich został przetransportowany do szpitala z uwagi na odczuwalny ból z przodu tułowia. Ostatecznie nie stwierdzono u niego poważniejszych obrażeń ciała.

























![Kraków zmienia nazwy przystanków. Zmiany wejdą w życie 27 czerwca [LISTA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2025/10/przystanek2.jpg)