25 czerwca około godziny 20.30 doszło do wypadku w Skrzyszowie na skrzyżowaniu wiaduktu i dróg serwisowych autostrady.
Jak przekazała nam oficer prasowy KPP Ropczyce, kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu VW Polo, uderzyła w bok. Kierujące z urazami zostały zabrane do szpitala. Dwoje pasażerów także rannych. Policjanci wykonali czynności procesowe na miejscu.

zdjęcia od Czytelniczki




![Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z Audi w Goworówku [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/wypadek_goworowek.png)







