Wypadek na drodze ekspresowej S7 na wysokości Chęcin. Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Na trasie w kierunku Krakowa, w okolicy zjazdu na Chęciny motocykl wypadł z drogi.
Podkom. Małgorzata Pewkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, iż wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują, iż kierujący motocyklem, poruszając się w stronę Krakowa, z nieustalonych dotąd przyczyn utracił panowanie nad jednośladem i zjechał ze swojego pasa ruchu, uderzając w bariery.
– Na miejscu prowadzona była reanimacja 38-letniego mężczyzny, lądował także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, po godzinie 11 otrzymaliśmy informację, iż życia mężczyzny nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Na miejscu będą wykonywane czynności z udziałem prokuratora, będziemy ustalali okoliczności tego tragicznego zdarzenia – relacjonuje policjantka.
Pasy ruchu w obu kierunkach zostały zablokowane. Kierowcom zalecanny jest objazd od węzła Kielce Jaworznia drogą wojewódzką 761 do Białogonu i dalej trasą nr 762 do węzła Kielce Południe, oraz odwrotnie dla jadących w przewiewnym kierunku. Policja informuje, iż niedługo udrożniony zostanie jeden pas w kierunku Warszawy.





![Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z Audi w Goworówku [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/wypadek_goworowek.png)







