Do wypadku z udziałem samochodu osobowego doszło w środę (24 czerwca) w Daleszycach, w powiecie kieleckim. Dwie osoby zostały ranne.
Do zdarzenia doszło po godzinie 13 w Daleszycach, przy ulicy Świętokrzyskiej, poinformowała Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 52-latka kierująca Oplem z nieustalonych przyczyn zjechała ze swojego pasa ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Do szpitala trafiła ona oraz jej 78-letnia pasażerka, którą zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – relacjonowała.
Kierująca była trzeźwa. W miejscu wypadku nie ma utrudnień.














