Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Bielskiej w Buczkowicach. Wskutek zderzenia motocyklista przeleciał przez auto. Został zabrany do szpitala.
Trwają czynności służb ratunkowych. niedługo więcej informacji.












