Z ostatniej chwili: Buczkowice: Zderzenie motocyklisty z samochodem. Motocyklista przeleciał przez auto – foto

beskidzka24.pl 1 dzień temu

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Bielskiej w Buczkowicach. Wskutek zderzenia motocyklista przeleciał przez auto. Został zabrany do szpitala.

Trwają czynności służb ratunkowych. niedługo więcej informacji.

Idź do oryginalnego materiału