"Wjechał we mnie rowerem w centrum miasta!" Czy piesi mają się bać chodzić po chodnikach?

moja-ostroleka.pl 3 godzin temu
Artykuł opisuje incydent, w którym pieszy został potrącony przez rowerzystę na chodniku w centrum miasta. Autor podkreśla rosnący problem związany z bezpieczeństwem pieszych oraz nieprzestrzeganiem przepisów przez użytkowników rowerów i hulajnóg.
Idź do oryginalnego materiału