Dym w piwnicy bloku socjalnego. Straż pożarna ruszyła do akcji w środku nocy

moja-ostroleka.pl 2 godzin temu
W nocy 22 czerwca przy ul. Padlewskiego w bloku socjalnym pojawił się dym w piwnicy. Służby ratunkowe podjęły działania, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Idź do oryginalnego materiału