Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

policja.pl 6 godzin temu
Po raz kolejny potwierdza się, iż policjantem jest się całą dobę. Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, będąc w czasie wolnym od służby, uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie, którego stan wskazywał, iż znajduje się pod wpływem alkoholu. Dzięki stanowczej reakcji naczelnika nieodpowiedzialny 27-latek nie uniknie odpowiedzialności karnej za popełniony czyn.
Idź do oryginalnego materiału