Pijany kierowca staranował radiowóz. Będzie tego żałował

wiadomosci.wp.pl 3 godzin temu
W Radomsku 40-letni kierowca Seata, mając blisko 3 promile alkoholu, nie zatrzymał się do kontroli, uderzył w oznakowany radiowóz i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu udało się go zatrzymać. Grozi mu choćby 5 lat więzienia.
Idź do oryginalnego materiału