Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zatrzymali w weekend czterech kierowców naruszających przepisy drogowe. Wśród zatrzymanych za jazdę w stanie nietrzeźwości byli obywatel Słowacji oraz Arabii Saudyjskiej oraz mieszkaniec powiatu nowotarskiego, kierujący pomimo cofniętych uprawnień, a także mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, który prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu.