Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 23 czerwca 2026 roku przy ul. Żelaznej 44 w Warszawie. W kolizji uczestniczyły BMW oraz Volkswagen.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca Volkswagena podczas wykonywania manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającym się BMW. Siła uderzenia była na tyle duża, iż BMW wypadło z jezdni, staranowało słupki oraz znaki drogowe, a następnie zatrzymało się na pasie zieleni.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi dotarli ratownicy z firmy KAM-MED Ratownictwo Medyczne. Ratownicy zabezpieczyli miejsce kolizji do czasu przyjazdu policji oraz przebadali osoby uczestniczące w zdarzeniu.
Pomimo poważnie wyglądających uszkodzeń pojazdów i zniszczonej infrastruktury drogowej, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać funkcjonariusze policji.


Fot: Kamil Kozak
- Dziękujemy, iż przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
- Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
- Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas interesujący temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas












