Do poważnego wypadku doszło w środę, 3 września, około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 15, na wysokości miejscowości Wielka Łąka (odcinek trasy Toruń–Brodnica). Jak podaje policja, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.
W pojeździe znajdowało się czterech mężczyzn. Dwóch z nich zostało rannych. – Najciężej poszkodowanego przetransportował do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – przekazał mł. bryg. Dawid Tarkowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu.
Droga była nieprzejezdna
Ta sytuacja spowodowała duże utrudnienia dla kierowców, którzy musieli wybierać alternatywne t







![Pożar autobusu na DK 16 na wysokości Barczewa [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47171/771b0a542130b2cf3a84ba1783d7ac88.jpg)


