"Aktyw" z MJN znów szczuje na zmotoryzowanych kierowców Warszawy, i wykorzystuje autorytet holenderskiej ambasady

3 miesięcy temu

Obsesjoniści z antymiejskiej i antyspołecznej, neomarksistowskiej organizacji Miasto Jest Nasze codziennie zieją nienawiścią, i co gorsze zatruwają tym innych. Ale są momenty, kiedy ich nienawiść staje się niebezpieczna. Podczas dnia roweru po raz kolejny udowodnili, iż czują się bezkarni. Co gorsza angażują już do tego wpływowych obcokrajowców!

Akcja reakcja

„Aktyw” z MJN chciał znów zabłysnąć i opublikował na swoich stronach absolutnie skandaliczne słowa ambasadora Królestwa Niderlandów.

Do tego skandalicznego i nienawistnego postu obsesjonistów i szkodników miejskich, odniósł się Jakub Dobromilski.

Droga Dafne Perqsma,

kierowcy w Polsce nie panikują widząc rowerzystów. Problemem jest to, iż rowerzyści często ignorują zasady ruchu drogowego ( choćby tak oczywistych jak czerwone światło). Jeżdzą po chodniku stanowiąc poważne zagrożenie dla pieszych. Zdarzają się choćby śmiertelne wypadki spowodowane przez rowerzystów.

Jeśli uważa Pani, iż rowerzyści nie potrzebują żadnej edukacji – myli się Pani, i jest to oczywiste dla wszystkich, kto mieszka w Warszawie.

Proszę również pamiętać, iż Waszą rolą jest utrzymywanie dobrych relacji między naszymi krajami, a nie narzucanie Polakom, jak mają żyć we własnym kraju. Odradzałbym też udział w wydarzeniach skrajnie lewicowych grup, takich jak MJN czy Razem.

Dear @DaphneBergsma – drivers in Poland do not "panic when they see a cyclist". The problem is that cyclists in Warsaw often ignore traffic rules (even such obvious as the red light). They also commonly ride on the sidewalk, being a serious threat for pedestrians. There are even… pic.twitter.com/SWNs5S8ZrM

— Jakub Dobromilski (@J_Dobromilski) June 3, 2023

Komentarz

Nie ma słowa, które opisywałoby nienawiść, obsesję i celowe kłamanie takich antymiejskich i antyspołecznych organizacji jak Miasto Jest Nasze, które do antagonizowania mieszkańców Warszawy wykorzystuje międzynarodowe autorytety. W sumie nie ma się co dziwić, gdyż jest to mieszanina typów spod ciemnej gwiazdy, z mało ciekawych domów, zatem aby leczyć własne kompleksy i skutecznie prowadzić wojnę ideologiczną, zrobią wszystko.

Niedługo wybory a my już głośno wszystkich namawiamy do tego aby przestrzegać przed organizacjami typu MJN.

Portal Warszawski

Idź do oryginalnego materiału