Miniony weekend (19-21 czerwca) przyniósł wiele pracy policjantom czuwającym nad bezpieczeństwem na drogach regionu. Funkcjonariusze odnotowali dwa wypadki drogowe i 44 kolizje. Nie zabrakło także przypadków skrajnie nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. W ciągu trzech dni mundurowi zatrzymali osiem osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu.