ZGK w Grębocicach szuka do pracy konserwatora

zmiedzi.pl 3 godzin temu

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grębocicach, ul. Kościelna 34, 59-150 Grębocice ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy konserwator. Poniżej publikujemy pełne ogłoszenie o pracy.

1. Stanowisko pracy: Konserwator.

2. Niezbędne wymagania na stanowisku:

1) obywatelstwo polskie,
2) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
3) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
4) wykształcenie minimum zawodowe,
5) nieposzlakowana opinia,
6) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku.

3. Wymagania dodatkowe na stanowisku:

1) umiejętność pracy w zespole,
2) odpowiedzialność,
3) samodzielność,
4) obowiązkowość,
5) dbałość o powierzone mienie,
6) prawo jazdy kat. B.

4. Zakres zadań na stanowisku:

1) bieżąca obsługa oczyszczalni ścieków oraz nadzór nad adekwatnym stanem i sprawnością instalacji i urządzeń,
2) prowadzenie książki eksploatacji oczyszczalni ścieków,
3) ewidencja zdarzeń na oczyszczalni ścieków,
4) wykonywanie pomiarów jakości ścieków,
5) niezwłoczne zgłaszanie dostrzeżonych nieprawidłowości Kierownikowi ds. technicznych lub Dyrektorowi Zakładu,
6) utrzymywanie ładu i porządku w pomieszczeniach i na terenie oczyszczalni ścieków,
7) koszenie strefy zieleni wokół oczyszczalni ścieków,
8) konserwacja rowu melioracyjnego na odcinku od miejsca zrzutu ścieków oczyszczonych do granicy gminy,
9) dokonywanie drobnych napraw obsługiwanych urządzeń i sprzętu,
10) udział w usuwaniu awarii urządzeń i instalacji na oczyszczalni ścieków i sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
11) kooperacja z Dyrektorem Zakładu i Kierownikiem ds. technicznych w zakresie organizacji pracy na oczyszczalni ścieków,
12) przestrzeganie zasad dyscypliny bezpieczeństwa pracy,
13) wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez Dyrektora Zakładu lub Kierownika ds. technicznych.

5. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

1) wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo, system pracy zmianowej),
2) miejsce pracy: teren gminy Grębocice,
3) rodzaj umowy: umowa o pracę,

6. Wymagane dokumenty:

1) list motywacyjny,
2) życiorys – curriculum vitae,
3) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – według załączonego wzoru (dostępnego również na stronie internetowej BIP Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grębocicach),
4) kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
5) kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
6) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
7) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla kandydata do pracy – według załączonego wzoru (dostępnego również na stronie internetowej BIP Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grębocicach).

7. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać lub złożyć osobiście w zamkniętej kopercie opisanej „Nabór na wolne stanowisko – Konserwator” w terminie do dnia 27.09.2024 r. do godziny 15:00 pod adresem:

Zakład Gospodarki Komunalnej w Grębocicach, ul. Kościelna 34, 59-150 Grębocice. Aplikacje, które wpłyną do Zakładu po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

8. Informacje dodatkowe:

1) kandydaci, którzy spełnią wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie o dalszym etapie naboru,
2) dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 76 8358714.

Idź do oryginalnego materiału