Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo

radiokielce.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo


Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło przy ul. 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło w środę (24 czerwca) tuż po godz. 5.00 rano. 47-letni mężczyzna, który kierował osobowym Mercedesem powiedział przybyłym na miejsce policjantom, iż zasnął za kierownicą.

Kierowca podróżował sam. Był trzeźwy. Nie wymagał pomocy medycznej.

Idź do oryginalnego materiału