Zabrał cudze auto i pijany jeździł po Inowrocławiu
Zdjęcie: zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum ino.online
Inowrocławscy policjanci zatrzymali 39-latka, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód, mimo posiadania dożywotniego sądowego zakazu. Mężczyzna dodatkowo poruszał się pojazdem bez zgody właścicielki, za co najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.









![Niebezpieczna hopka na S17. Droga do Warszawy zamknięta do odwołania [OBJAZD]](https://cdn.spottedlublin.pl/media/2026/06/Messenger_creation_A99849BD-C0DF-4DE0-ACF7-DAFAE1518068-b092aa3fb811.jpeg)

![Kolizja motocykla z autem dostawcy fast foodów na al. Jana Pawła II w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/whatsapp_image_2026-06-28_at_183758.jpeg)