Z promilami na rowerkach wodnych

spottedalert.pl 1 dzień temu

Funkcjonariusze z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej w weekend patrolując łodzią motorową teren zalewu w Sielpi podjęli kontrole użytkowników rowerków wodnych, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi. Mundurowi z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej podczas służb m.in. przy wykorzystaniu policyjnej łodzi dbają o bezpieczeństwo wypoczywających nad zalewem w Sielpi. W tym celu […]

Idź do oryginalnego materiału