Funkcjonariusze z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej w weekend patrolując łodzią motorową teren zalewu w Sielpi podjęli kontrole użytkowników rowerków wodnych, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi. Mundurowi z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej podczas służb m.in. przy wykorzystaniu policyjnej łodzi dbają o bezpieczeństwo wypoczywających nad zalewem w Sielpi. W tym celu […]
Powiązane
Koszmarny wypadek na prostej drodze. Nie żyją dwie osoby
52 minut temu
Pokazy ratownictwa wodnego
1 godzina temu
Straż Miejska poszukuje właściciela kotka
2 godzin temu
Polecane
Kielce uruchamiają wakacyjne linie turystyczne
50 minut temu
Flota autobusowa MPK Kraków znów się powiększyła
1 godzina temu













