Przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulic Konopnej i Makowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości bólowe.
Renault na milickich tablicach rejestracyjnych zderzyło się z peugeotem. Na miejsce wysłano straż pożarną, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję.








POLECANE NEWSY

![Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z Audi w Goworówku [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/wypadek_goworowek.png)








